Urinal
Expert na močové cesty

urinal

Naše produkty vám pomohou pečovat o horní a dolní močové cesty v případě akutní i dlouhodobé potřeby.

Většina žen nevěnuje příliš mnoho pozornosti zdraví svých močových cest dokud se něco nestane. Například infekce močových cest (IMC) nebo ledvinové kameny. Značka Urinal® to chce změnit. Nejprve tím, že vám pomůžeme pochopit, proč je váš močový systém tak důležitý, a také nabídkou produktů, které vám pomohou udržet váš močový systém zdravý a připravený pro svou každodenní práci.

Před, během nebo i po jakémkoli problému s močovým traktem musíte udržovat intimní rovnováhu a zdraví. Proto Urinal nabízí širokou škálu produktů pro různé potřeby a situace.

urinal

Podívejte se na naši nejnovější reklamu!

urinal

Zjistěte více o svém močovém traktu

Úkolem Vašeho močového traktu je čištění těla, vylučování odpadních látek a toxinů. Vaše horní močové cesty se skládají z ledvin a močovodů, které transportují moč do dolních močových cest. Ty jsou tvořeny močový měchýřem a močovou trubicí. Vaše ledviny pracují nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsou to životně důležité orgány, stejně jako vaše srdce nebo plíce, a jejich hlavní funkcí je „filtrovat“ krev, eliminovat toxiny a odpad močí. Močový měchýř moč ukládá, dokud není čas močit. I když naše močové cesty plní tuto životně důležitou funkci, na rozdíl od srdce nebo plic, jim většina lidí nevěnuje pozornost a aktivní péči. To je poslání značky Urinal®. Nyní se podívejme blíže na to, jak každý produkt Urinal® podporuje celý močový trakt.

urinal

Vypláchněte bakterie z vašich dolních močových cest

Už jste někdy pocítili nepříjemný pocit pálení při močení? To je jeden z hlavních příznaků problémů s močovými cestami, velmi pravděpodobně infekce, která je většinou způsobena bakteriemi. Pronikají do močové trubice a někdy zasáhnou i močový měchýř. Urinal® nabízí širokou škálu produktů, které vám pomohou odplavit bakterie a obnovit rovnováhu močových cest.

Proč a jak nás postihne infekce močových cest?

"Neseď na studeném, prochladne ti močový měchýř a můžš dostat infekci." Pravděpodobně jste to slyšeli alespoň jednou v životě. Je to jedna z nejčastějších pověr, že problémy s močovými cestami jsou způsobeny prochladnutím. Pravdou je, že asi 80% - 90% infekcí močových cest je způsobeno bakteriemi E.Coli a samotné prochladnutí nelze označit za hlavní příčinu. To je důvod, proč vyhnutí se prochladnutí není dostatečně efektivní v ochraně před infekcí močových cest. Musíme jít hlouběji, abychom tomu lépe porozuměli.

Být ženou vás dělá náchylnějšími k infekci močových cest z jednoduchého důvodu. Je jím ženská anatomie. Močová trubice žen je mnohem kratší, pouze 4 cm ve srovnání s 20 cm našich mužských protějšků. To umožňuje bakteriím E. Coli, jenž přirozeně osidlují naše střevo a okolí řitního otvoru, mnohem snadněji doputovat až do močového měchýře a kolonizovat ho.